Aykut Kocaman, 'Aziz Yıldırım ile aranız neden açık?' sorusuna cevap verdi

Torku Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, "Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile aranız neden açık?" sorusuna yanıt verdi.


Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında sahasında Fenerbahçe'ye 3-0 yenilen Torku Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, maça çıkarken iki takımın da avantajlı bir skor yakalamak istediğini ifade etti.
Golü kalelerinde gördükleri ana kadar oyunun istediği gibi gittiğini belirten Kocaman, "İsteğimiz şekilde giderken bir anda ani bir atakla golü kalemizde gördük. İlk gol, telafi edilebilecek bir durumdu ancak ikinci gol yıkıcı oldu. Şu andan itibaren bizim turla ilgili çok fazla konuşmamızın bir anlamı yok. Gerçekçi olmakta fayda var. Ligdeki pozisyonumuzu bu maçın yaralamaması için hemen yaralarımızı sarmaya çalışacağız." diye konuştu.


'AZİZ YILDIRIM İLE ARANIZ NEDEN AÇIK?' SORUSUNA NE DEDİ?
"Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile aranız neden açık?" sorusu üzerine Kocaman, şu cevabı verdi:
"Bilmiyorum, yorum yapmak da istemiyorum. Futbolculuğumdan bugüne kadar zaman zaman hatalarımız oldu ve olacaktır da. Hatasız hiçbir insan yok. Ama şuna hep dikkat etmeye çalıştım. Buna da özen gösterdim. Zaman zaman serzenişlerde bulunsak da halkın sarsılmaz sağ duyusuna hep güvendim ve kendimi oraya teslim ettim. O nedenle hiç yanıtlamaya gerek yok’."


"HAKEM ADİL DEĞİLDİ"
Bir basın mensubunun "Hakem Tolga Özkalfa'nın yönetimini nasıl buldunuz?" sorusunu Kocaman, "Tolga Özkalfa adil bir yönetim göstermedi. İlk yarı için bunu net söylüyorum. İkinci yarı için toparlamaya çalıştı ama iş işten geçmişti. Belki beklenen ve istenen bir şey. Fenerbahçe- Galatarasay finali gözüküyor" diye yanıtladı.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

13 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.